Cyfrowa rozdzielnia elektryczna kościoła

Bezprzewodowy system sterowania oświetleniem kościoła i wszystkich zainstalowanych w nim urządzeń elektrycznych.

Przystosowany szczególnie do nowoczesnego oświetlenia LED

Sterowanie instniejącą rozdzielnią elektryczną kościoła odbywa się za pomocą kolorowych dotykowych monitorów zawieszonych w dowolnym miejscu w zakrystii i na plebani.

Nowość! Z plebanii możemy w kościele załączać światła, ogrzewanie, alarm, a nawet zamykać i otwierać na zamek jego drzwi wejściowe.

Możemy nimi załączać pojedyncze światła lub programować różne sceny oświetlenia. Przykładowo jednym dotknięciem palca załączamy wszystkie światła na mszę codzienną lub niedzielną, pogrzeb, ślub itd. Jednym dotknięciem wygaszamy też cały kościół.

BRE 256
BRE 256

Przejrzyście opisana centrala BRE jest łatwa i prosta w obsłudze. O istniejącej tradycyjnej rozdzielni elektrycznej po prostu zapominamy

Rozdzielnia umożliwia zaprogramowanie w cyklu tygodniowym automatyczne załączanie i wyłączanie dowolnych urządzeń oraz oświetlania kościoła. Na przykład o godz. 06:30 automatycznie otworzą się drzwi do kościoła oraz zapalą się światła w kruchcie i kinkiety. O 07:00 włączą się światła na mszę i wyłączą się o 08:15. W niedzielę od 5:00 do 10:00 załączy się ogrzewanie kościoła. W centrali zapiszemy również bicie dzwonów, działania alarmu itd.

Możemy zaprogramować rozdzielnię tak jak alarm. W przypadku napadu lub pożaru pilotem można włączyć dzwony, syreny lub migające oświetlenie kościoła. Instalacja rozdzielni jest niezwykle prosta. Wykona ją każdy elektryk.

BRE 256
BRE 256
Zamiast remontować starą – zamontuj nową!

Uwaga. Starej rozdzielni nie musimy demontować. Wystarczy ją tylko zamknąć. W przypadku awarii elektroniki zawsze można nią po staremu załączać światła.

Cennik

Rozdzielnia 16 obwodowa – 2450 zł
Dodatkowe 16 obwodów – 600 zł
Dodatkowy ekran na plebanii – 1800zł
Automatyczny zamek do drzwi – 550zł